SKU: RAM-TRACK-H30U
*Currently Out of Stock
Need Pricing Options?
Available in lengths ranging from 4" to 30" , the RAM® Hand-Track is an ideal track and handrail solution for ATVs, boats, kayaks and more. Compatible with all RAM track mounts, the Hand-Track includes two top-loading end caps for attaching to a flat surface.
To combine multiple tracks, pair with any top-loading Hand-Track Extension with Center Connector.
Dimensions:
Overall height: 2.5"
Overall length: 30"
Track length: 30"