BTI AC-U90W-DL 90W AC Adapter
SKU: AC-U90W-DL
*Currently Out of Stock
Need Pricing Options?
BTI 90W AC Adapter - For Notebook - 90W - 4.7A - 19V DC - OEM Compatible CM889 DF266 DF315 J62H3 K9TGR NX061 WK890 XK850 GN344 DF263 310-8275 XK850/NP K9TGR/NP DF263/NP J62H3/NP R0423 MK947 TK3DM P0PT9 NX061/NP
  • It supplies continuous power to your gadgets
  • Up to 90 W maximum power output
  • 4.70 A current helps your device charge quickly
  • Delivers constant 19 V DC for smooth functioning & charging of the device
  • AC Adapter with 110 V AC input voltage for maximum feasibility and added productivity